Eos Hotel Kinshicho

  • 30 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer
  • 4 gasten
  • 1 bed

Eos Hotel Kinshicho appartement biedt een accommodatie met gratis wifi in de kamers op 3.3 km van Shitaya-heiligdom. Deze residentie bestaat uit 1 slaapkamers, 1 badkamers en een keuken.

Kamervoorzieningen bevatten een flatscreen TV, TV met meerdere kanalen en een strijkijzer en strijkplank. Dit appartement is geschikt voor maximaal 4 gasten. Hier vindt u een haardroger, badlakens en handdoeken voor uw comfort.

In de keukenruimte kunt u gebruik maken van een magnetron, een waterkoker en keukengerei.Eos Hotel Kinshicho appartement is te voet bereikbaar binnen ca 10 minuten vanaf de nabijgelegen metrohalte Kikukawa.

De meeste bezienswaardigheden van Tokio, zoals Tower Hall Funabori-theater en Koto-ji Temple, zijn er in de buurt. Tempel Sensō-ji is 2.7 km afstand van de locatie. Madai Ramen Mengyo Honten en Taiyonotomatomen liggen binnen 5 minuten lopen.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Eos Hotel Kinshicho Tokio
Fiore Kinshicho By Tranova
Mobiele prijsaanbieding

Fiore Kinshicho By Tranova

7.8
Goed 55 beoordelingen
268 m van de accommodatie
USD 35 USD 32
per nacht
Apartment In Kinshi D87
Mobiele prijsaanbieding

Apartment In Kinshi D87

659 m van de accommodatie
USD 75 USD 68
per nacht
Apartment With Tokyo Skytree View
Mobiele prijsaanbieding

Apartment With Tokyo Skytree View

715 m van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Tokyo Haneda Luchthaven
    28 km

    Treinstations

    Kinshicho Station
    500 m

    Faciliteiten

    Internet

    • Gratis WiFi in de kamers

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 17:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 10:00
    Licentienummer31墨福衛生環第109号
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Eos Hotel Kinshicho apartment gelegen?
      Eos Hotel Kinshicho apartment ligt naast Tanishiinari Shrine.
    • Hoeveel kost het om Eos Hotel Kinshicho apartment te huren?
      Een overnachting in Eos Hotel Kinshicho apartment kost $2573.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Eos Hotel Kinshicho apartment?
      Populaire attracties in de buurt van Eos Hotel Kinshicho apartment zijn onder andere tempel Sensō-ji, dat zich op een loopafstand van 25 bevindt.
    • Welke de dichtstbijzijnde luchthaven bij Eos Hotel Kinshicho apartment?
      Eos Hotel Kinshicho apartment ligt binnen 30 km van de luchthaven Tokyo Haneda.
    • Welk openbaar vervoer is er in de buurt van dit appartement?
      Het dichtstbijzijnde busstation is Kinshibori en bevindt zich binnen 450 meter van dit appartement.
    • Zijn er eetgelegenheden in de buurt van het appartement?
      De beste restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Manchiiken en Yorozuya, geplaatst binnen 250 meter afstand.
    • Is er een lift in Eos Hotel Kinshicho apartment?
      Ja, u vindt een lift in Eos Hotel Kinshicho apartment.
    • Welke betaalmethoden accepteert Eos Hotel Kinshicho apartment?
      Bij Eos Hotel Kinshicho apartment kunnen gasten betalen met Visa, American Express en Mastercard en andere betaalwijzen.
    • Heeft Eos Hotel Kinshicho apartment een keuken?
      Bij Eos Hotel Kinshicho apartment kunnen gasten gebruik maken van een complete keuken uitgerust met een magnetron, een waterkoker en een koelkast.
    • Wat is de afmeting van het appartement?
      Het appartement meet 30 m².
    • Hoeveel gasten kan Eos Hotel Kinshicho apartment huisvesten?
      Eos Hotel Kinshicho apartment kan accommodatie voor tot 4 gasten aanbieden.
    • Heeft Eos Hotel Kinshicho apartment een wasmachine?
      Ja, een wasmachine is verkrijgbaar bij Eos Hotel Kinshicho apartment.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Tokyo Haneda Luchthaven
    28 km

    Treinstations

    Kinshicho Station
    500 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Eos Hotel Kinshicho Tokio

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten